store

10 inç of patlamaya dayanıklı Şişe Filtre Şeffaf Şişe filtre Su Arıtma Aksesuarları Ev Aletleri Parçaları

₺126.26 ₺75.77

Stok durumu : Stokta var

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 12cm x 12cm (11.81in x 4.72in x 4.72in)

  • sku: w17710
Sepete ekle

Etiketler: Ucuz 10 inç of patlamaya dayanıklı Şişe Filtre Şeffaf Şişe filtre Su Arıtma Aksesuarları Ev Aletleri Parçaları, Yüksek Kalite 10 inç of patlamaya dayanıklı Şişe Filtre Şeffaf Şişe filtre Su Arıtma Aksesuarları Ev Aletleri Parçaları, Çin Su Filtresi Parçaları Tedarikçiler.


açıklama
adı: şeffaf filtre şişe
malzeme: PP/PC
su sıcaklığı: 0-50 & #8451;
su basıncı: 0.15-0.6MPA
maks. Basınç: 45 KG
boyutu: 115x300mm
Pls manuel ölçüm hatası izin!
için filtre: PP pamuk filtre, sıkıştırılmış aktif karbon filtreleri, reçine filtre ve benzeri
uygulama: önünde su sayacı, çamaşır makinesi, banyo
özelliği
gıda sınıfı PP/PC malzeme
yüksek şeffaflık
yüksek parlaklık, Yüksek darbe
iyi ısı direnci ve mekanik özellikleri
Pacakge ekleyin
1 x su Filtresi Parçaları

  • Tipi: Su Filtre Parçaları
  • Model Numarası: Water Purifier Parts


Angmar85
2017-12-25
4/5
дошло ay. 3 adet/grup kullanılan filtre altında yıkama almak. önceki подошли parçaları, ampul ama orada. küçük kusurları vardır, kapak üzerinde umut fovea-üstünde kullanmak olmaz. on üç предфильтр досочке toplandı. воочию загрязнённость şimdi olabilir. ama böyle tavsiye alışveriş filtre içine bir göz желающим sıhhi tesisat şehir toplamak. aynı anda çelik ampul, opak sadece, пенопропиленовым ile komple kartuş/adım olarak, 1/2 veya 3/4 dişli pirinç biz fiyat sipariş 500-600 p. set başına, polonya made in. 3 tasarım kalite соберётся üç sahne, pro 2 пенки stok. наверно karbon mürekkep kartuşları ile zaman ve görünür, 40 sattı 5 mikron sepiyolit ve ovmak. ben sipariş ettiğiniz zaman geç gördüm. İşte normal.
Finddigger
2017-12-14
5/5
rapido geldi, iyi.
Egnashatyreva
2017-12-27
4/5
giriş ve çıkış bağlantı çok küçük. bu sadece 2 puan ve benim boru hattı 4 olduğunu noktaları ve Tayland 2 noktası adaptörü mevcut değildir. bu sorun için bana yardımcı olabilir?
Wang Xin
2018-04-26
5/5
çok iyi ticaret

İlgili ürünler


10 port Gigabit Ethernet Fiber Optik Anahtarı 8 ile 850nm SFP portları ve 2*10/100/1000 Mbps RJ45
store

10 port Gigabit Ethernet Fiber Optik Anahtarı 8 ile 850nm SFP portları ve 2*10/100/1000 Mbps RJ45


₺1 098.39

not: bu cihaz SFP modülü olmadan. ama singlefiber destekleyebilir ve tabii aynı zamanda destek Singlemode ve Multimode dubleks. SFP modülü eklemek için bu ihtiyaçlarınıza bağlıdır genel bakış HJ-GM882 10 port Gigabit Ethernet Fiber Optik

Sepete ekle
Süspansiyon Süspansiyon Ve Yatay Ölçmek Için Pozisyon Işaretleme Ölçüm Duvar Çatı
store

Süspansiyon Süspansiyon Ve Yatay Ölçmek Için Pozisyon Işaretleme Ölçüm Duvar Çatı


₺23.41 ₺22.23

Resimler asmak için kullanın, aynalar, ve saatler hızlı ve doğru. tel dahil asılı donanım her türlü ile çalışır, çerçeve kanca, d-halkaları ve deliklerle. kesin tırnak pozisyon ve dikey ve yatay seviyeleri inşa içerir. ürünler izlemek

Sepete ekle
110 V/220 V Manyetik Solenoid Vana Gece CO2 DIY Akvaryum Sistemi Regülatörü ile iğne vana kabarcık sayacı
Mekanik Donanım

110 V/220 V Manyetik Solenoid Vana Gece CO2 DIY Akvaryum Sistemi Regülatörü ile iğne vana kabarcık sayacı


₺136.23 ₺129.41

[gerilim] ev 220 V/110 V gerilim [kullanım yöntemleri] güç kapalı, güç kesti. ürün ve lamba tarafından birbirine bağlanmıştır bir zamanlayıcı, lambanın ve otomatik anahtarı ile gerçekleştirilir CO2, hangi daha uygundur ve emek tasarrufu!

Sepete ekle
Haber Bültenimize Katılın